Головні Новини
До Всесвітнього дня довкілля для відвідувачів денного відділення «Спільнота» було проведено променад-екопрогулянку міським парком
Під час заходу учасники насолоджувалися красою природи, спостерігали за змінами в навколишньому середовищі та вкотре переконалися, наскільки важливо берегти й примножувати природні багатства нашої планети Такі зустрічі сприяють формуванню екологічної свідомості, відповідального ставлення до довкілля та любові до рідної природи









